Oia Suites

Oia, Griekenland View on map
9.8 Voortreffelijk Gebaseerd op 289 beoordelingen
Redactiekeuze

"Het ontbijt wordt op basis van uw voorkeuren op uw balkon geserveerd. Elke kamer is voorzien van een eigen jacuzzi met uitzicht op de caldera vanaf een klif. Het meest geschikt voor koppels, minder voor wie direct in het stadscentrum wil verblijven."

Vanaf US$ 338 US$ 300 per nacht
Bespaar 11%
Inchecken
25 sep 2026
Uitchecken
26 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Oia Suites kiezen

  • Caldera-uitzicht
    Privé balkon met zeezicht
  • Privé-whirlpool
    Buitenspa met caldera-uitzicht
  • Ontbijt op kamer
    Serveerd op eigen balkon
  • Oneindigheidszwembad
    Panoramisch uitzicht op zee
  • Cave-woningen
    Traditionele Cycladische architectuur
  • Persoonlijke service
    Eigenaar beheert hotel

Overzicht

Het Oia Suites hotel met 3 sterren geeft snelle toegang tot het Finikia car park, gelegen op 6 minuten lopen. Gasten kunnen genieten van een zwembad in dit hotel, dat op een korte afstand van de baai van Amoudi ligt.

Gelegen binnen 7 km afstand van de Metropolitaanse Orthodoxe Kathedraal van Thira, het hotel met 8 kamers is binnen 6 km afstand van de Katholieke kathedraal. Een historisch deel van Oia biedt toegang tot culturele bezienswaardigheden zoals het Museum van het prehistorische Thira op 15 minuten rijden. Het Kasteel van Oia bevindt zich binnen een paar straten van Suites Oia. Er is ook een aanlegsteiger in de buurt van de accommodatie gesitueerd.

De kamers bieden een strijkijzer en strijkplank, airconditioning aan, samen met een minibar, koffie- en theevoorzieningen voor het comfort van de gasten. Voor uw comfort vindt u een bubbelbad, een apart toilet en een douche in de badkamer. Een bubbelbad, een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en een droger, zijn inbegrepen bij de aparte badkamers.

In Suites wordt ook een continentaal ontbijt geserveerd. Het Griekse restaurant kijkt uit over de zee en verwent de gasten met Griekse gerechten. Santorini Mou biedt Griekse maaltijden en is gelegen op een steenworp afstand van dit hotel.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:30
  • Uitchecken
    van 01:00 tot 11:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Oia Suites
Onze tips

Is Oia Suites iets voor u?

Perfect als u
  • Een ontbijt op uw eigen balkon met uitzicht op de caldera wilt, met dagelijkse bezorging op uw kamer.
  • Een rustige, afgelegen ligging zoekt op loopafstand van het centrum van Oia en de beroemde bezienswaardigheden.
  • Waarde hecht aan een persoonlijke service van de eigenaar die ter plaatse woont en helpt met excursies en lokaal advies.
Sla over als u
  • Een hotel in het drukste deel van Oia zoekt, want het ligt 20 minuten lopen van het centrum.
  • Geen trappen wilt lopen, want de accommodatie ligt in de klifwijk en er is geen lift.
Bijzonder aan deze plek:
  • Unieke grotwoningen met een eigen privé-verwarmde jacuzzi en een panoramisch uitzicht op de Caldera

Faciliteiten van Oia Suites

Algemeen
  • Rookvrije kamers
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • VIP in- en uitchecken
  • Versneld in- en uitchecken
  • Conciërgebalie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Beveiliging
  • Alleen volwassenen
  • Bagageopslag
  • Kapper
  • Toegangssleutel
Eten
  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Ontbijt op kamer
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Buiten eethoek
  • Speciale dieetmenu's
Sport en recreatie
  • Oneindige zwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Jacuzzi
  • Pedicure
  • Manicure
  • Lichaamsscrub
  • Gezichtsbehandelingen
  • Rugmassage
  • Hoofdmassage
  • Complete lichaamsmassage
  • Voetmassage
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Paardrijden
  • Visserij
  • Openbaar bad
  • Zwembad met uitzicht
  • Ondiep gedeelte
  • Makeup services
Oia Suites Gastenservice
  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Roomservice
  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Oia Suites.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:30
Uitchecken
van 01:00 tot 11:00
Belangrijke informatie
Licentienummer1062489
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
25 sep 2026
Uitchecken
26 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien